A belsőépítészet egy nagyon tág fogalom, talán az otthonhoz a legjobban kapcsolható, szóval váltsunk néhány szót róla, hogy milyen a jó belsőépítészet, és milyen főbb részekre oszlanak.
A belsőépítészetet általában érdemes lakberendezőre bízni, hogy ha nem bízunk saját kreativitásunkban, és főleg akkor, ha nincs időnk otthonunk szépítésére. A profi belsőépítészetet érdemes szakemberre bízni, ugyanis a belsőépítészet mindent magába foglal, ami otthonunkba található: - bútorok
- nyílászárók (ajtó, ablak, kapu)
- burkolatok (csempe, padló, parketta + szőnyegek)
- világítástechnika (lámpa, csillár)
- egyéb kiegészítők (kandalló, függöny, stb.).
Manapság már a kerteket is a belsőépítészethez sorolják, mert elvégre az is az otthon része, viszont az már nem a lakás. A belsőépítészek csupán a lakást értik ez alatt a fogalom alatt, mi mezei halandók azonban gyakran belekeverjük a kertépítést is. Úgy gondoltam, hogy ha szeretnék jól megismerni a belsőépítészet rejtelmeit, hogy milyen bútorokat válasszatok a nappalitokba, hogy milyen stílusú nyílászárók illenek milyen stílusu helységekbe, melyik burkolat típust érdemes választani a szobába, a világítástechnika rejtelmei, és egy kis cikk a kiegészítőkről, hogy hogyan varázsolhatjuk még szebbé otthonunkat. Kíváncsi vagy? Tarts velünk!
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.